Kde nás najdete

image

image




Prodejna se nachází v průmyslové zóně kolmo na Brněnskou ulici mezi bývalou firmou FORD Rašino a stavebninami LHS, v těsné blízkosti velkoobchodu elektro EK Hodonín.

Otevírací doba: pondělí - pátek:  7:00 - 16:00


Telefon:  +420 518 321 101

Mobil: +420 776 069 738

Prodejní sortiment a skladba prodávaných výrobků je průběžně rozšiřována, takže v součastnosti zahrnuje velkoobchod, maloobchod a komisní prodej pro širokou škálu náročných uživatelů z řad profesionálů, poloprofesionálů i kutilů. Speciální požadavky zákazníků vyřizujekme objednávkovým prodejem. Nedílnou součástí naší nabídky služeb souvisejících s prodejem je záruční i pozáruční servis, technické poradenství, předvedení či možnost vyzkoušení zboží na prodejně i přímo u zákazníka.  

Dodávaný sortiment zahrnuje především renomované značky jako: ESAB, BOHLER, LAFILI, ALFA IN, OMICRON, ETP, FORMICA, TECNA, BINZEL, TRAFIMET, TBI, SPEEDGLAS, GCE AUTOGEN, MEVA, CEPRO, KONRÁD, BERNZOMATIC, TELWIN, SCHNEIDER, BOSCH, NAREX, PROTOOL, MAKITA, BOW, PROMA, STANLEY, TONA, ZBIROVIA, KNIPEX, STAHLWILLE, WITTE, YORK, REMS, ROTHENBERGER, TYROLIT, FISKARS a další.

Skladem držíme přes 7000 položek, které jsou k odběru ihned.

Výhodou zavedené kamenné prodejny jsou rychlé a trvalé služby s více než desetiletou tradicí. 

image