Kde nás najdete

image

image
Prodejna se nachází v průmyslové zóně kolmo na Brněnskou ulici mezi nově postavenou budovou Koupelny Ptáček a stavebninami LHS, v těsné blízkosti velkoobchodu elektro EK Hodonín.

Otevírací doba: pondělí - pátek:  7:00 - 16:00

Skladem držíme přes 7000 položek, které jsou k odběru ihned. Ceny zboží v kamenné prodejně nejsou totožné s cenami zboží v e-shopu!

Prodejní sortiment a skladba prodávaných výrobků je průběžně rozšiřována. Zahrnuje velkoobchod, maloobchod a komisní prodej pro širokou škálu náročných uživatelů z řad profesionálů, poloprofesionálů i kutilů. Speciální požadavky zákazníků vyřizujeme objednávkovým prodejem. Nedílnou součástí naší nabídky služeb je záruční i pozáruční servis, technické poradenství, předvedení či možnost vyzkoušení zboží na prodejně i přímo u zákazníka.  

Dodávaný sortiment zahrnuje především tyto renomované značky: ESAB, BOHLER, LAFILI, ALFA IN, OMICRON, ETP, FORMICA, TECNA, BINZEL, TRAFIMET, TBI, SPEEDGLAS, GCE AUTOGEN, MEVA, CEPRO, KONRÁD, BERNZOMATIC, TELWIN, SCHNEIDER, BOSCH, NAREX, PROTOOL, MAKITA, BOW, PROMA, STANLEY, TONA, ZBIROVIA, KNIPEX, STAHLWILLE, WITTE, YORK, REMS, ROTHENBERGER, TYROLIT, FISKARS a další.

Naše prodejna vám nabízí kvalitní služby a profesionální přístup s více než desetiletou tradicí.

image