O nás

Historie firmy SVAR-TECH, Hodonín

Firma SVAR-TECH, sdružení podnikatelů, byla založena roku 2002 v Hodoníně, jako obchodní společnost, zabývající se prodejem SVÁŘECÍ TECHNIKY, NÁŘADÍ a NÁSTROJŮ. Specializace byla položena na základech firem ing. František Mazuch a Chobola Brno. Přičemž ing. František Mazuch započal prodej dřevo i kovo nářadí a nástrojů již v roce 1993 a od roku 1995 spolupracoval několik let na poli svářecí techniky s firmou Jaroslav Chobola.

Během svého působení byl SVAR-TECH nedobrovolně nucen změnit adresu prodejny z hodonínské Bažantnice (areál bývalého Slokova, bří Čapků 4) do areálu Strojního provozu hodonínské cihelny (Brněnská 59B). Proto z důvodů plánovaného rozšiřování prodeje, byla na jaře 2010 zahájena stavba vlastního areálu v průmyslové zóně na spojnici Brněnské ulice a státní silnice Uherské Hradiště – Břeclav. Od října 2010, pak byla otevřena nově postavená velkokapacitní prodejna. V červenci 2012 došlo ke změně názvu firmy na SVAR-TECH, mgr. Tomáš Jelínek.

Prodejní sortiment a skladba prodávaných výrobků je průběžně rozšiřována, takže v součastnosti zahrnuje velkoobchod, maloobchod a komisní prodej pro širokou škálu náročných uživatelů z řad profesionálů, poloprofesionálů i hobby. Speciální požadavky zákazníků vyřizujeme objednávkovým prodejem. Nedílnou součástí naší nabídky služeb souvisejících s prodejem je záruční i pozáruční servis, technické poradenství, předvedení či možnost vyzkoušení zboží na prodejně i přímo u zákazníka.